GALERIA ORIENT

Strefa Sztuki Aktualnej


Warning: Parameter 3 to plgContentJdvthumbs::onPrepareContent() expected to be a reference, value given in /galeriaorient_new/libraries/joomla/event/event.php on line 71

Giclée

Sztuka nie musi być zarezerwowana dla nielicznych. Dagma Art oferuje wejście do świata malarstwa współczesnego przez nowe drzwi.

Malarze współcześni nie są w stanie zaspokoić popytu zgłaszanego przez entuzjastów sztuki. Ponadto, ceny oryginalnych dzieł często są poza zasięgiem większości zainteresowanych. Giclée to emitowane wyłącznie przez nas edycje limitowane prac najbardziej rozchwytywanych artystów ostatnich lat. Oryginalność obrazów jest zatwierdzona przez sygnaturę Autora, ponadto każda z prac wydawanych w ramach zamkniętej serii jest przez niego wzbogacona niepowtarzalnym detalem, co nadaje wszystkim pracom dodatkowy unikalny atrybut kolekcjonerski.

Dagma Art korzysta z najlepszych pigmentów, płócien, papierów, werniksów i ram, a pracę nad każdym giclée są nadzorowane przez Artystę. Gwarantuje to najwyższą jakość obrazów, ich trwałość oraz ekskluzywny charakter.

Prestiż związany z tą formą grafiki sprawia, że giclée stają się prawdziwym rarytasem na rynku wtórnym dzieł sztuki. Czyni to z nich nie tylko cenny element wykończenia wnętrza, ale i inwestycję.